STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / INSPIRACJE Z MIŚKIEM KOTERSKIM

DATA ROZPOCZĘCIA: 28-10-2024 GODZINA: 11:00
PARAFIA: Wadowice, Parafia Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

OPIS WYDARZENIA:

W poniedziałek, 28 października  o godz. 11.00 Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na spotkanie z aktorem, artystą – Miśkiem Koterskim. Podczas wydarzenia podzieli się on swoimi doświadczeniami, związanymi z wiarą, przemianą duchową, walką z nałogami a także inspiracjami, które towarzyszą mu w jego życiu i pracy. To nie tylko okazja do rozmowy o twórczości, ale również inspiracja, by pogłębiać refleksję nad przesłaniem św. Jana Pawła II.

Spotkanie przeznaczone jest dla uczniów szkół średnich, ale zaproszeni są również wszyscy, którzy chcieliby posłuchać inspirującej rozmowy z jednym z najbardziej autentycznych i otwartych polskich aktorów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy, których dokonać można drogą telefoniczną lub e-mailową.

Michał “Misiek” Koterski to człowiek znany nie tylko z ekranów kinowych, ale także ze swojej otwartości na rozmowy o najważniejszych aspektach ludzkiego życia – wierze, rodzinie, odpowiedzialności oraz wewnętrznej przemianie. To spotkanie będzie wyjątkową okazją do głębszej refleksji nad współczesnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami życie, a także szansą na osobisty kontakt z artystą, który szczerze dzieli się swoją historią. Rozmowę z Miśkiem poprowadzi pełna wdzięku i charyzmy Dominika Szczawińska – Ziemba – dziennikarka Radia eM, publicystka związana z Instytutem Gość Media i tygodnikiem Gość Niedzielny, autorka programów telewizyjnych – m.in. “Dobre historie” w TVP, czy “Wszystko co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

FORMA ZAPISÓW: edukacja@domjp2.pl, 609 730 528