STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MSZA KRZYŻMA ŚWIĘTEGO. ROZPOCZĘCIE KONGRESU EUCHARYSTYCZNEGO

Msza Krzyżma Świętego. Rozpoczęcie Kongresu Eucharystycznego

TYP WYDARZENIA: Metropolita,
DATA ROZPOCZĘCIA: 28-03-2024 GODZINA: 10:00
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

W czwartek, 28 marca o 10.00, metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski odprawi Mszę Krzyżma Świętego w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Msza Krzyżma rozpocznie trwający do 15 czerwca 2024 r. Kongres Eucharystyczny.

Po Eucharystii  zapraszamy grupy dzieci i młodzieży, a szczególnie służbę liturgiczną, do udziału w atrakcjach przygotowanych przez Centrum Jana Pawła II „Nie Lękajcie Się!” w Krakowie.

Co Was czeka:

• Konkurs z nagrodami
  • Pokój wspomnień
  • Gry terenowe
  • Darmowe wejście do Muzeum i na Wieżę Fatimską

To niezwykłe wydarzenie stworzone jest z myślą o wspólnym świętowaniu i dzieleniu się radością związaną z kapłaństwem. Będzie to okazja do pogłębienia duchowej więzi oraz doświadczenia bliskości w atmosferze radosnej wspólnoty.

Więcej informacji  tutaj.