STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / “MIŁOŚĆ MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA” – ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA DLA MAŁŻEŃSTW NIEPŁODNYCH

“Miłość mi wszystko wyjaśniła” – adwentowy dzień skupienia dla małżeństw niepłodnych

TYP WYDARZENIA: Spotkania formacyjne i modlitewne,
DATA ROZPOCZĘCIA: 14-12-2019 GODZINA: 09:00
MIEJSCE: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków
ORGANIZATOR: Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara”
PROWADZĄCY: ks. dr Jerzy Smoleń
WWW: https://www.facebook.com/events/785418128552040/
OPIS WYDARZENIA:

Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na Adwentowy Dzień Skupienia Dla Małżeństw Niepłodnych pt.  “Miłość mi wszystko wyjaśniła”.

Rozważania wygłosi ks. dr Jerzy Smoleń – psycholog i znawca mediów, szczególnie zainteresowany współczesnymi formami przekazu wiary. Wykładowca w Akademii Ignatianum w Krakowie. W programie również: wykład o pieczy zastępczej, historia rodziny adopcyjnej z trójką dzieci adopcyjnych, warsztaty „Gdzie przebywa moja miłość? O poszukiwaniu siebie w relacjach”, w czasie których z psychoterapeutką Edytą Szklarz spróbujemy zastanowić się nad swoimi relacjami z najbliższymi, wieczorne uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji.