STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 4. ROCZNICA PROKLAMACJI JUBILEUSZOWEGO AKTU PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA I PANA

4. rocznica proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

TYP WYDARZENIA: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 15-11-2020 GODZINA: 12:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

W niedzielę, 15 listopada 2020 roku, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach będziemy przeżywać czwartą rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który został ogłoszony na tym miejscu 16 listopada 2016 roku. Mszy świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył bp Stanisław Jamrozek, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchów, Grup, Wspólnot i Stowarzyszeń Intronizacji Jezusa Chrystusa.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu poprzez transmisję on-line na stronie www.milosierdzie.pl