STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / WSPÓLNOTA ZE ZRANIONYMI

MIEJSCE: Sanktuarium św. Jana Pawła II
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

„Niech szeroko będą otwarte Drzwi Miłosierdzia w naszych diecezjach, parafiach, naszych domach i naszych sercach, aby przyjąć tych, którzy byli wykorzystywani” – zaapelował papież Franciszek na Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich. Tegoroczny dzień tej modlitwy, przypadający w pierwszy piątek Wielkiego Postu tj. 19 lutego 2021 r. i będzie przeżywany pod hasłem „Wspólnota ze Zranionymi”.

Zapraszamy na Msze św. pod przewodnictwem Bp Damiana Muskusa, która odbędzie się o godzinie 17.00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie.

Więcej informacji i materiały do indywidualnej oraz wspólnotowej modlitwy znajdziemy na stronie internetowej: Modlitwa – Wspólnota ze zranionymi (wspolnotazezranionymi.pl)