STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 6. ROCZNICA ŚMIERCI HELENY KMIEĆ

DATA ROZPOCZĘCIA: 24-01-2023 GODZINA: 18:00
PARAFIA: Libiąż, Parafia św. Barbary

OPIS WYDARZENIA:

22 oraz 24 stycznia 2023 roku w kościele pw. św. Barbary w Libiążu odbędzie się na wydarzenie pt. Misja Świętość, aby upamiętnić postać śp. Heleny Kmieć  w 6. rocznicę jej śmierci.

Niedziela 22 stycznia

Dzień z Heleną w Parafii- wszystkie Msze Święte

*kazania będzie głosił postulator procesu beatyfikacyjnego Heleny Kmieć, ks. Paweł Wróbel SDS

*premiera książki pt.” Kawa z Helen- rozmowy o wartościach i życiu śp. Heleny Kmieć”

Wtorek 24 stycznia

17:20 Modlitwa na cmentarzu przy grobie Heleny

18:00 Msza Święta rocznicowa w intencji śp. Heleny Kmieć pod przewodnictwem bp Jana Zająca

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to wydarzenie osobiście lub za pomocą duchowej obecności. Transmisja online na żywo z Mszy Świętych 22 stycznia (niedziela) o godz. 11:30 oraz 24 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 będzie dostępna na stronie wydarzenia na Facebooku.

– Pragniemy utrwalić pamięć o śp. Helence, jej pięknym życiu, ofiarnym poświęceniu i miłości, którą dzieliła się z drugim człowiekiem. Chcemy, aby jej postawa pełna radości i pokory nieustannie inspirowała wielu. W ten wyjątkowy czas chcemy podziękować za życie ziemskie Helenki w tym za 10 lat Wolontariatu Misyjnego Salvator w którym przez wiele lat posługiwała oraz modlić się o wyjątkową i wieczną misję dla niej jaką jest NIEBO – zapraszają organizatorzy.