STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 74 ROCZNICA MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI SŁUGI BOŻEGO KS. MICHAŁA RAPACZA

74 rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Michała Rapacza

TYP WYDARZENIA: Święci i błogosławieni,
DATA ROZPOCZĘCIA: 12-05-2020 GODZINA: 18:00
PARAFIA: Płoki, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

OPIS WYDARZENIA:

12 maja br. obchodzić będziemy 74 rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. W naszym sanktuarium uroczystości rocznicowe połączone z modlitwami o jego rychłą beatyfikację.

Z powodu trwającej epidemii i braku możliwości pielgrzymowania, zapraszamy do udziału w tych uroczystościach poprzez transmisje internetową na naszym Facebooku.

Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00, po niej modlitwy przy grobie Sługi Bożego, a na zakończenie możliwość obejrzenia inscenizacji jego śmierci.

Uroczystościom rocznicowym przewodniczył będzie ks. Piotr Iwanek, proboszcz parafii św. Wojciecha BM w Krzeczowie.

Ks. prob. Piotr Miszczyk
Ks. Mirosław Smyrak