STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ADORACJA KWIETNIOWA #08 ZARYZYKUJ!

Adoracja Kwietniowa #08 Zaryzykuj!

TYP WYDARZENIA: adoracja,
DATA ROZPOCZĘCIA: 25-04-2019 GODZINA: 19:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 25-04-2019 GODZINA: 21:30
PARAFIA: Kraków, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Kościół Mariacki)

ORGANIZATOR: Chrystus W Starym Mieście
OPIS WYDARZENIA:

Chrystus Zmartwychwstał!

Kochani,

ostatni czwartek kwietnia przypada w Oktawie Wielkiej Nocy. Czujcie się zaproszeni na spotkanie z Panem.

Jezus wszelki nasz grzech wziął na siebie, na krzyż, a otwarty grób świadczy o tym, że jesteśmy powołani do życia! I to życie daje nam Chrystus.

W kwietniu na nowo odkrywać będziemy wierność Boga do nas. Wierność, która trwa do dziś. Będziemy prosić Ducha Świętego, by przywracał nam zdolność do wierności: w relacjach, małżeństwie, rodzinie, w małych, codziennych sprawach, aż wreszcie w odniesieniu do Pana Boga.

Jezus zachęca nas: Zaryzykuj! Porzuć grzeszne życie, ja Ci pomogę. Rozmnażaj talenty, które Ci dałem. Rozmnażaj dobro i miłość każdego dnia. Samemu trudno, ale ze Mną uda Ci się!

W tym miesiącu będzie ponownie nasz kochany Zespół Muzyczny.

Spotkajmy się 25. kwietnia, by razem adorować i wielbić Pana.

Przyjdź, zaryzykuj!

Dla tych, którzy nie mogą do nas przyjechać będzie transmisja live na naszym fanpage’u.

Wydarzenie na Facebooku