STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / AKADEMICKIE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Z ABP GRZEGORZEM RYSIEM

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne z Abp Grzegorzem Rysiem

DATA ROZPOCZĘCIA: 31-03-2019 GODZINA: 19:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 03-04-2019 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Kraków, Parafia św. Szczepana

ORGANIZATOR: Duszpasterstwo Akademickie "U Szczepana"
PROWADZĄCY: Abp Grzegorz Ryś
OPIS WYDARZENIA:

Wielki Post to dobry czas aby zastanowić się co dalej? Co teraz? Jak iść i nie zgubić się.

W dniu 31 marca (niedziela) o godz. 19:30 rozpoczną się Akademickie Rekolekcje Wielkopostne, którym przewodniczył będzie abp Grzegorz Ryś. Po Mszy św. o godz. 20:30 odbędzie się I konferencja rekolekcyjna.

1 kwietnia (poniedziałek) o godz 19:00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, w tym czasie będzie trwała spowiedź, a o godz. 20:00 Luturgia Słowa i II konferencja rekolekcyjna.

2 kwietnia (wtorek) o godz 19:00, Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w tym czasie będzie trwała spowiedź, a o godz. 20:00 Eucharystia oraz III konferencja rekolekcyjna.

Po Mszy Świętej Agapa dla studentów.

Rekolekcje zakończą się w środę, 3 kwietnia Wieczorem Uwielbienia o godz 19:00.

Hasło które będzie nam towarzyszyło podczas rekolekcji to:
“STWORZENIE Z UGRAGNIENIEM OCZEKUJE OBJAWIENIA SYNÓW BOŻYCH”

Wydarzenie na Facebooku