STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ARCHIDIECEZJALNA PIELGRZYMKA DO GROBU JANA PAWŁA II

Archidiecezjalna Pielgrzymka do grobu Jana Pawła II

TYP WYDARZENIA: Metropolita,
DATA ROZPOCZĘCIA: 09-10-2018 GODZINA: 00:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 12-10-2018 GODZINA: 00:00
MIEJSCE: Rzym
OPIS WYDARZENIA:

W dniach od 8 do 12 października (pon.-pt.) arcybiskup Marek Jędraszewski będzie przewodniczył Diecezjalnej Pielgrzymce do Grobu św. Jana Pawła II

Program pielgrzymki:

9 października (wtorek) godz. 10.00 Msza św. pod przewodnictwem J.Em. ks. kard. Stanisława Ryłki (Basilica di Santa Maria Maggiore)

godz. 20.00 Koncert dziękczynny (Basilica di Santa Maria Maggiore)

10 października (środa) godz.   8.30 Audiencja wiernych Archidiecezji Krakowskiej u Jego Świątobliwości papieża Franciszka (Aula Pawła VI)

godz. 12.00 Msza św. pod przewodnictwem J.Em. ks. kard. Stanisława Dziwisza (Chiesa di Santo Spirito in Sassia)

11 października (czwartek) godz. 10.00 Msza św. na zakończenie Diecezjalnej Pielgrzymki do Grobu św. Jana Pawła II (Basilica di San Pietro in Vaticano)