STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / BITWA O CZYSTOŚĆ

ORGANIZATOR: Mężczyźni Świętego Józefa w Krakowie
WWW: http://mezczyzni.net/main/
OPIS WYDARZENIA:

16 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W styczniu naszym gościem będzie Jacek Pulikowski. Podejmie on ważny temat: “Bitwa o czystość” – będzie to próba zmierzenia się z bardzo męskim problemem jakim jest czystość. Temat kojarzy się nam jednoznacznie z tematem czystości seksualnej, jednak jest znacznie szerszym. Czystość naszego życia to czystość myśli, oczu, czynów, ale przede wszystkim serca. Serce czyste to takie, które wpatrzone jest w Boga i w Nim zakochane. Jak kształtować w sobie takie serce? Jak zawalczyć o czystość oczu, myślenia, przede wszystkim jednak o czystość serca?

Bądźcie z nami 16 stycznia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Godz. 18:30 – Msza św. w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie (Kraków-Podgórze, ul Zamoyskiego 2)

Gość specjalny: Jacek Pulikowski
Mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Człowiek z pasją. Specjalista w pokonywaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Autor wielu książek.

Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali”  (2 Kor 12, 9)
Andrzej Lewek