STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / “BITWA O MIŁOŚĆ” – SPOTKANIE MĘŻCZYZN ŚWIĘTEGO JÓZEFA

“Bitwa o Miłość” – spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa

“Bitwa o Miłość” – spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa
DATA ROZPOCZĘCIA: 20-02-2019 GODZINA: 18:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 28-02-2019 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Kraków-Podgórze, Sanktuarium św. Józefa

WWW: http://mezczyzni.net/main/
OPIS WYDARZENIA:

W dniu 20 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W lutym naszym gościem będzie Janusz Wardak, który podejmie ważny temat: “Bitwa o Miłość”. Bitwa o Miłość to bitwa rozgrywana w każdym z nas. Nie bitwa na emocje, gdyż Miłość jest dojrzałą decyzją. Decyzją porzucenia własnego egoizmu, zaś zwrócenia się ku drugiej osobie, jej potrzebom i dobru.

Janusz Wardak – szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Przez wiele lat pracował na różnych stanowiskach w branży informatycznej i szkoleniowej, do 2017 r. był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia Sternik. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa, inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Jest doradcą rodzinnym i konsultantem edukacyjnym. Współzałożyciel i moderator Akademii Familijnej w Polsce, autora wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, relacjom małżeńskim i życiu rodzinnemu.

Najpierw odbędzie się o godz.  18:30 Msza św. w kościele św. Józefa, a po Eucharystii spotkanie w Kamieniołomie przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie-Podgórzu.

Transmisja na Youtube: https://youtu.be/dzXYlkPrGU8

ZOBACZ TAKŻE