STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / BITWA O ŚWIĘTOŚĆ – SPOTKANIE OTWARTE MĘŻCZYZN ŚWIĘTEGO JÓZEFA

Bitwa o świętość – spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa

DATA ROZPOCZĘCIA: 12-06-2019 GODZINA: 18:30
PARAFIA: Kraków-Podgórze, Sanktuarium św. Józefa

ORGANIZATOR: Mężczyźni Świętego Józefa w Krakowie
WWW: http://mezczyzni.net/main/
OPIS WYDARZENIA:

12 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W czerwcu gościem będzie Donald Turbitt. Podejmie ważny temat: “Bitwa o Świętość”. Transmisja przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Donald Turbitt, amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Służbę Odnowy Kościoła w Stanach Zjednoczonych.

O 18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2.

Bitwa o świętość to walka o nasze przetrwanie… Świętość nie jest opcją życia chrześcijanina. Świętość bierze się z łączności z Jezusem i Bogiem Ojcem w Duchu Świętym. Świętość to oddzielenie od świata i jedność z Bogiem. Ale świat walczy o nas – by odwieść nas od Boga i usidlić w grzech, nieczystość, egoizm, pychę. Bóg stawia przed nami życie i śmierć. Sami wybieramy!

Zapraszamy!