STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / CAMP BACK FESTIVAL 2023 “CHODŹ I ZOBACZ!”

Camp Back Festival 2023 “Chodź i zobacz!”

TYP WYDARZENIA: Młodzież,
DATA ROZPOCZĘCIA: 22-08-2023 GODZINA: 12:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 25-08-2023 GODZINA: 15:00
PARAFIA: Ludźmierz, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

OPIS WYDARZENIA:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Camp Back Festival wszystkich młodych (16-25 lat), którzy chcą odkrywać Kościół razem z nami, zbudować nowe przyjaźnie i dobrze spędzić ostatnie dni wakacji! Hasło Festivalu to “Chodź i zobacz!” (J 1,46).

Camp Back jest wydarzeniem katolickim, ale jeśli nadal szukasz swojego miejsca w świecie – serdecznie Cię zapraszamy! Razem z naszymi Gośćmi (Animator Imprez, ojciec Łukasz Buksa, Gabriela Baran @lesscalm) przez te 4 dni będziemy starać się pokazać Wam żywy Kościół i zachęcić do odważnego włączenia się w jego budowanie. Chcemy też wspólnie odkrywać bogactwo duchowe Kościoła, chcemy pokazywać Chrystusa w sakramentach, a zwłaszcza w Eucharystii.

Wydarzenie odbywa się w dniach 22-25 sierpnia 2023 na terenie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu.

Zapisy odbywają się przez formularz umieszczony na stronie internetowej. Koszt uczestnictwa to 250 złotych.

Wszystkie informacje na Instagramie, Facebooku i na stronie.