STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / CHRYSTUS W STARY MIEŚCIE #07 JUŻ DOBRZE!

Chrystus w Stary Mieście #07 Już dobrze!

DATA ROZPOCZĘCIA: 28-03-2019 GODZINA: 18:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 28-03-2019 GODZINA: 21:30
PARAFIA: Kraków, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Kościół Mariacki)

ORGANIZATOR: Chrystus w Starym Mieście
WWW: http://mariacki.com/wspolnoty-i-organizacje/chrystus-w-starym-miescie/
OPIS WYDARZENIA:

Zapraszamy na marcową adoracje Najświętszego Sakramentu “Chrystus w Starym Mieście”, która będzie jedyną adoracją “wielkopostną”, więc tym szczególniej chcemy się do niej przygotować.

Pan Bóg chce nam przekazać, że jest DOBRY. On szuka nas, zaginionych, pogubionych w wirze tego świata, obowiązków, trosk, upadków, rozczarowań.

Jezus zostawia dziś wszystko, dosłownie całe inne stworzenie, by odnaleźć Ciebie. Jak Dobry Pasterz, który zostawia 99 owiec, by odszukać tą jedną, zagubioną. Gdy ją znajduje mówi: “Już dobrze, jestem przy Tobie! Wracajmy”.

Taki Dobry jest nasz Bóg.

Spotkajmy się też wspólnie na Eucharystii, by po niej Adorować Pana.

Po Adoracji spotkanie w salce mariackiej – zostańcie, poznajmy się, porozmawiajmy choć chwilę.

18:30 || Eucharystia
19:30 || Adoracja