STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / CHWAŁA W BOŻYM CIELE – WIECZÓR UWIELBIENIA

Chwała w Bożym Ciele – wieczór uwielbienia

Chwała w Bożym Ciele – wieczór uwielbienia
TYP WYDARZENIA: uwielbienie,
DATA ROZPOCZĘCIA: 10-03-2019 GODZINA: 17:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 10-03-2019 GODZINA: 21:00
PARAFIA: Kraków, Parafia Bożego Ciała

ORGANIZATOR: Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
WWW: http://www.bozecialo.net/
OPIS WYDARZENIA:

Wszystko zaczęło się w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji podczas ŚDM 2016 w Krakowie. Stuosobowa grupa ICE Worship Team zaangażowana w muzyczną posługę przeżyła razem piękne chwile, które dla wielu stały się zwrotem w ich życiu i przyniosły głęboki duchowy oddech. Te doświadczenia wniosły w nasze serca motywację do dalszego spotykania się i do uczenia się razem tego, jak być dobrymi chrześcijanami oraz pragnienie dalszego wykorzystywania muzycznych talentów, by sobie nawzajem oraz innym przynosić nadzieję i miłość.

Teraz chcemy to dalej realizować w Krakowie poprzez regularne modlitwy uwielbienia i wspólnie przeżywaną liturgię godzin. Miejscem spotkań będzie jedno z najpiękniejszych miejsc w Krakowie, uświęcone wieloma pięknymi wydarzeniami i obecnością wielkich ludzi – Kościół Bożego Ciała.

Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych do współtworzenia „akcji“, którą nazwaliśmy „CHWAŁA W BOŻYM CIELE“. Zachęcamy wszystkich chórzystów i instrumentalistów do włączenia się we wspólne działania.

17.00 – próba osób grających i śpiewających – sala przy furcie klasztornej
19.00 – Eucharystia w Bazylice
19.45 – Wieczór Uwielbienia

 

Wydarzenie na Facebooku

ZOBACZ TAKŻE