STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / DIALOGI U ŚW. ANNY W KRAKOWIE

PARAFIA: Kraków, Parafia św. Anny

WWW: http://dialogi.pl
OPIS WYDARZENIA:

Kolejne Dialogi z Arcybiskupem są zatytułowane: „Piękno seksualności. Porozmawiajmy o wielkim darze”.

Szczegóły dostępne na Facebooku

Każdy może zadać pytanie poprzez specjalny Formularz zgłoszeniowy

Czym są „Dialogi” Arcybiskupa?

Jest to cykl tematycznych spotkań Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z wiernymi, ale także ze wszystkimi zainteresowanymi. To okazja do rozwiania wątpliwości i lepszego poznania Kościoła oraz jego Pasterza. Spotkania rozpoczynają katechezy na wybrany w danym miesiącu temat, następnie Arcybiskup Metropolita odpowiada najpierw na nadsyłane wcześniej pytania, a potem na pytania zadawane „na żywo”.

W roku 2019 „Dialogi” będą miały miejsce w kolegiacie akademickiej Świętej Anny (ul. Św. Anny 11) oraz w czterech wybranych kościołach Krakowa: Kościół Świętego Maksymiliana Kolbego, Mistrzejowice, os. Tysiąclecia 86, Kościół Pana Jezusa Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4, Kościół „Na Skałce”. Ul. Skałeczna 15, Kościół św. Szczepana, ul. Sienkiewicza 19