STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / DIECEZJALNA PIELGRZYMKA OSÓB CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SANKTUARIUM W KRAKOWIE-MOGILE.

Diecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium w Krakowie-Mogile.

TYP WYDARZENIA: Pielgrzymka,
DATA ROZPOCZĘCIA: 21-09-2018 GODZINA: 11:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 21-09-2018 GODZINA: 14:00
MIEJSCE: Kraków
ORGANIZATOR: Opactwo Cystersów w Krakowie-Mogile, Caritas Archidiecezji Krakowskiej
WWW: http://www.mogila.cystersi.pl/index.php
OPIS WYDARZENIA:

W piątek 21 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego, Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają osoby chore i niepełnosprawne oraz tych, którzy im pomagają na pielgrzymkę do Sanktuarium w Krakowie–Mogile.

Centralną częścią pielgrzymki będzie Msza św. o godz. 11.30. Przed Mszą św. Droga Krzyżowa na Placu św. Jana Pawła II o godz. 11.00 i możliwość spowiedzi św. Po Mszy św. możliwość uczczenia relikwii Krzyża Świętego. Następnie Ojcowie Cystersi zapraszają na tradycyjny poczęstunek.