STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / III KONGRES RAM ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ “TOŻSAMOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ”

III Kongres RAM Archidiecezji Krakowskiej “Tożsamość i Przyszłość”

TYP WYDARZENIA: Młodzież,
DATA ROZPOCZĘCIA: 04-03-2023 GODZINA: 09:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 04-03-2023 GODZINA: 19:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej w odpowiedzi na ubiegłoroczny III Kongres Wspólnot RAM ma zaszczyt zaprosić na III Kongres RAM Archidiecezji Krakowskiej pod hasłem: Tożsamość i Przyszłość. Odbędzie się on w sobotę, 4 marca, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, w godzinach 900-1900.

Celem archidiecezjalnego kongresu nie będzie jednak przekazanie postanowień z kongresu rzeszowskiego. Mamy nadzieję, że będzie to czas rozmów i dyskusji, które pomogą poznać opinie na temat naszej wspólnoty. Chcemy się wspólnie spotkać i poznać zdanie, które jest dla nas bardzo ważne. Wspólnie postaramy się odkryć  tożsamość Grup Apostolskich i zastanowić się nad ich przyszłością.

Do udziału w Kongresie zapraszamy reprezentację osób, które ukończyły 15 lat, a będzie ona składać się z:

• 2 osobowych delegacji z każdej parafialnej grupy apostolskiej,
  • 10 chętnych animatorów/moderatorów, którzy nie są zaangażowani w żadnej z grup,
  • 2 przedstawicieli Studium Animatora 2022/2023.

Wszystkich natomiast zachęcamy do włączenia się w etapy przygotowawcze Kongresu, które wyglądają następująco:

• Wybranie delegatów.
  • Spotkanie w parafii w oparciu o przesłane pytania.
  • Modlitwa za Kongres, aby jego owoce budowały naszą wspólnotę.

Twórzmy razem NASZĄ wspólnotę! Zadbajmy, aby w naszym Ruchu wciąż był RUCH!

Program:

09.00 – rejestracja uczestników