STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / “JESTEM!” – UWIELBIENIE EWANGELIZACYJNE NA KRAKOWSKIM RYNKU POPRZEDZAJĄCE UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

“Jestem!” – uwielbienie ewangelizacyjne na Krakowskim Rynku poprzedzające uroczystość Bożego Ciała

TYP WYDARZENIA: uwielbienie,
DATA ROZPOCZĘCIA: 07-06-2023 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Rynek Główny w Krakowie
OPIS WYDARZENIA:

W wigilię Bożego Ciała, 7 czerwca 2023, na Krakowskim Rynku odbędzie się uwielbienie ewangelizacyjne prowadzone przez Marcina Zielińskiego – lidera wspólnoty “Głos Pana” i świeckiego ewangelizatora oraz Michała Króla wraz z zespołem muzycznym. Podczas wieczoru będą się dzielić swoim świadectwem, opowiadając zgromadzonym na Rynku w jaki sposób doświadczać bliskości Jezusa.

Rozpoczęcie o godzinie 19:00, zakończenie o 22:30 procesją światła wokół Rynku ze Słowem Bożym i rozdawaniem Ewangelii wg św. Jana. Uwielbienie, celebracja Słowa Bożego, śpiew, modlitwa, konferencja, świadectwa, słowo Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z modlitwą za miasto wypełnią swoim pięknem środowy wieczór. Wydarzenie poprzedzać będzie trzydniowe modlitewne Jerycho za miasto w kościele św. Wojciecha na Rynku od poniedziałku do środy (5-7 czerwca) od godz. 7:00 do 21:15.

“Jestem” rozpoczyna serię tegorocznych spotkań modlitewno-ewangelizacyjnych, które od wielu lat organizowane są w wielu miejscach Polski, aby podkreślić znaczenie uroczystości Bożego Ciała i pozwolić na doświadczenie działania Jezusa w naszych sercach, który jest dla nas Chlebem Życia (J 6, 35).