STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / KLERYCY DLA MISJI

Klerycy dla misji

Klerycy dla misji
TYP WYDARZENIA: Klerycy dla misji,
DATA ROZPOCZĘCIA: 23-10-2020 GODZINA: 18:00
MIEJSCE: Kraków, ul. Grodzka, Kościół Świętych Piotra i Pawła
ORGANIZATOR: Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie
WWW: misje.diecezja.pl
OPIS WYDARZENIA:

„Pragnę wyrazić wdzięczność Bogu za zaangażowanie, z jakim przeżywany był w całym Kościele październik ubiegłego roku jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Jestem przekonany, że przyczynił się on do misyjnego nawrócenia w wielu wspólnotach, podążających za wskazanym tematem: Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”.

 Papież Franciszek

 Przewielebny Księże Rektorze,

Pragniemy dołączyć do Papieża Franciszka nasze podziękowanie za ogromne zaangażowanie poprzez animację misyjną w Archidiecezji Krakowskiej jakim służyliście na różne sposoby podczas Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego października 2019 roku.

Kontynuując współpracę w dziele misyjnym Kościoła serdecznie zapraszamy wszystkich alumnów diecezjalnych i zakonnych na Mszę Świętą do Kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie przy ul. Grodzkiej, w piątek 23 października 2020 roku o godz. 18.00.  Homilię wygłosi o. Tomasz Nogaj SJ, były misjonarz w Sudanie Południowym, obecnie Dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Krakowie. Kapłanów i Ojców Przełożonych zapraszamy do koncelebry

Z misyjnymi pozdrowieniami,

ks. Tadeusz Dziedzic i s. Bożena Najbar| Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA
ZOBACZ TAKŻE