STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / KURS NOWE ŻYCIE

PARAFIA: Kraków-Płaszów, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ORGANIZATOR: Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego
OPIS WYDARZENIA:

Kurs Nowe Życie to weekendowe rekolekcje, które są wyjątkową okazją do osobistego spotkania z realnie działającym, żywym Bogiem.

Jesteś zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Choroby, trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Nie widzisz perspektyw?

A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?

Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Pozwolisz MU? Odważ się! Podejmij decyzję i przyjdź na kurs.

Wydarzenie na Facebooku