STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY W RABCE-ZDROJU

DATA ROZPOCZĘCIA: 05-06-2022 GODZINA: 14:00
PARAFIA: Rabka-Zdrój, Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

OPIS WYDARZENIA:

Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu przebywał od 4 do 7 czerwca 1997 roku. Z okazji 25. rocznicy tamtych wydarzeń Archidiecezja Krakowska we współpracy z miastem Zakopane oraz powiatem tatrzańskim przygotowała szereg uroczystości upamiętniających to wydarzenie.

5 czerwca w Rabce-Zdroju odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny, organizowany przez Domowy Kościół, parafię św. Teresy od Dzieciątka Jezus, stowarzyszenie GIL i Centrum Kultury ,Sportu i Promocji. Marsz dla Życia i Rodzin jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz jest przede wszystkim świętem rodzin, stanowiącym okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus o 14.00. Więcej szczegółów na plakacie.