STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / „MĘSKIE PRAGNIENIA” – SPOTKANIE OTWARTE MĘŻCZYZN ŚWIĘTEGO JÓZEFA W KRAKOWIE

„Męskie pragnienia” – spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie

TYP WYDARZENIA: Spotkanie otwarte Mężczyzn św. Józefa w Krakowie,
DATA ROZPOCZĘCIA: 19-02-2020 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Kamieniołom (ul Zamoyskiego 2)
PARAFIA: Kraków, Kościół św. Józefa

ORGANIZATOR: Mężczyźni św. Józefa w Krakowie
OPIS WYDARZENIA:

19 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Gościem będzie Michał Grzanka. Podejmie ważny temat: “Męskie pragnienia”.

– Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie przygotowuje w nas męskie serce. Nie chce, byśmy współpracowali z Nim pod przymusem, wbrew temu, co wpisał w nas – naszym pragnieniom. Zgodnie z obietnicą poprzez Ducha Świętego Bóg wpisuje w nasze serca Swoje prawo. To w Duchu Świętym – który daje nam radować się w Bogu możemy wejść w Boży plan dla nas, w plan który daje nam realne szczęście. W tym ważnym temacie poprowadzi nas nasz gość – Michał Grzanka – informują Mężczyźni św. Józefa z Krakowa.

Michał Grzanka (45 lat), od 23 lat mąż Agnieszki – tata Janka (20), Mikołaja (17) i Gabriela (13). Ukończył Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Od piętnastego roku życia angażuje się w życie społeczne i życie Kościoła jako lider, najpierw grup młodzieżowych z czasem grup dorosłych. Od 1995 do 2018 zaangażowany w Stowarzyszenie Misja EnChristo w Lanckoronie, od 2008 lider mazowieckiej filii tego stowarzyszenia. Od 2018 lider Publicznego Stowarzyszenia Wiernych Archidiecezji Warszawskiej Służba EnChristo. Pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum – tworzył autorskie programy dydaktyczne m.in. Program GROM – Godzina Rozmów o Męskości dla mężczyzn w wieku od 6 do 19 lat. Jest współtwórcą Inicjatywy Tato.net, szkoli i jest mentorem dla mężczyzn i kobiet pragnących naprawić i rozwijać swoje relacje z dziećmi. Pracuje jako: coach i mentor dla kadry menedżerskiej w środowisku biznesowym oraz NGO. Pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i biegowym, wspinaczką skalną i górską, paralotniarstwem żeglarstwem, koszykówką, snoorkowaniem oraz grą na gitarze basowej.

Spotkanie odbędzie się we środę 19 lutego 2020 r. O godz. 18:30 Msza św. w kościele św. Józefa w Krakowie-Podgórzu, a po Mszy spotkanie w Kamieniołomie (ul Zamoyskiego 2).

W spotkaniu można wziąć udział „na żywo” lub za pośrednictwem łączy internetowych przez stronę mezczyzni.net.