STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MĘŻCZYŹNI ŚWIĘTEGO JÓZEFA W KALISZU – U ŚW. JÓZEFA

Mężczyźni Świętego Józefa w Kaliszu – u św. Józefa

DATA ROZPOCZĘCIA: 08-09-2018 GODZINA: 09:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 08-09-2018 GODZINA: 17:00
MIEJSCE: Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
ORGANIZATOR: Mężczyźni Świętego Józefa
PROWADZĄCY: ks. Mirosław Jadłosz z grupą Przyjaciele Jezusa
WWW: http://mezczyzni.net/main/
OPIS WYDARZENIA:

W dniu 8 września spotykamy się w gronie grup Mężczyzn Świętego Józefa w Kaliszu.

Budując sieć mężczyzn, która idzie razem, wspiera się, wyznacza wspólne kierunki i działania – NIE ZROBIMY TEGO BEZ WSPÓLNYCH SPOTKAŃ. Dlatego właśnie – łącząc kilka okoliczności – chcemy się razem spotkać w Kaliszu.

Spotkanie będzie miało trzy części:

1. Warsztat Wygraj z czasem – dla nas i z naszych grup. Warsztat jest zamknięty i udział w nim wymaga zgłoszenia na stronie: http://mezczyzni.net/main/home/2018-01-10-23-55-08/785-mj-w-kaliszu. Zgłoszenia są grupowe – tzn. zgłaszamy całą naszą grupę, podając jej rozmiar. MIEJSCE SPOTKANIA PODAMY TYLKO ZGŁOSZONYM GRUPOM.

2. Spotkanie dla liderów grup MŚJ. Na ten warsztat chciałem Ciebie bardzo gorąco zaprosić. Ostatni czas przyniósł dość dużo nowego, przepracowaliśmy wiele w naszej krakowskiej grupie i chcieliśmy się podzielić wizją MŚJ i pewnymi wzorcami i metodami naszej współpracy. DLATEGO UDZIAŁ LIDERÓW (PRZEDSTAWICIELI) WSZYSTKICH GRUP MŚJ Z POLSKI JEST KONIECZNY. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby Was tam zabraknąć.

3. Wspólna modlitwa i Eucharystia w Sanktuarium św. Józefa. Dwie godziny na wspólną modlitwę i celebrację. Ta część jest otwarta i nie wymaga zgłoszeń – wystarczy przyjechać…

INFORMACJE O SPOTKANIU I LINK DO ZGŁOSZEŃ: http://mezczyzni.net/main/home/2018-01-10-23-55-08/785-mj-w-kaliszu

Plan spotkania:

9:00-13:00 – Wygraj z czasem – warsztat poprowadzi ks. Mirosław Jadłosz z grupą Przyjaciele Jezusa
13:00-15:00 – Czas na obiad
13:00-15:00 – Spotkanie odpowiedzialnych za grupy Mężczyzn Świętego Józefa
15:00-17:00 – Wspólna modlitwa i Eucharystia

“WYGRAJ Z CZASEM” czyli jak zarządzać czasem, by realizować życiowe cele. Chcemy odkryć w świetle Biblii i klasyki duchowości jak przejąć kontrole nad tym, co tak często przecieka nam między palcami… nad czasem! Czy dziś stać nas na to, żeby mieć czas? Czy panuje świadomie nad swoim czasem? Wejdź z nami na drogę świadomego wygrywania swojego czasu i życia.

PRZYJACIELE JEZUSA FORMACJA MĘŻCZYZN – działa w ramach Diecezjalnego Centrum Nowej Ewangelizacji Przyjaciele Jezusa w Sosnowcu. Męskie spotkania odbywają się raz w miesiącu i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Od początku działamy w głębokiej jedności z Mężczyznami św. Józefa.

 

Andrzej Lewek

FORMA ZAPISÓW: Formularz online
ZOBACZ TAKŻE