STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MŁODZI #PRZYMIŁOSIERNYM 2022. EUCHARYSTIA

DATA ROZPOCZĘCIA: 24-04-2022 GODZINA: 18:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

W 2020 roku hasło #przyMiłosiernym zgromadziło setki młodych ludzi, którzy nie mogli spotkać się na żywo i dzielili się orędziem o Bożym Miłosierdziu za pomocą mediów społecznościowych. W tym roku Duszpasterstwo Młodzieży i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia mogą zaprosić już wszystkich młodych do tego, aby Święto Miłosierdzia przeżywali na żywo – przy Miłosiernym i blisko siebie.

Wydarzenia pod hasłem “Młodzi #przyMiłosiernym” towarzyszą obchodom Święta Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Pragnieniem organizatorów jest, żeby podczas obchodów tego wyjątkowego dni też młodzi ludzie mogli mieć swoją przestrzeń.

W sobotę 23 kwietnia znana od lat Róża dla Jezusa Miłosiernego na krakowskim Rynku, organizowana przez diakonię miłosierdzia Ruchu Światło-Życie, podczas której zapraszać będziemy także młodych do Łagiewnik na następny dzień.

W niedzielę 24 kwietnia młodzi ludzie zaproszeni są do tego, aby już od 15:00 uczestniczyć w Godzinie Miłosierdzia oraz skorzystać z sakramentu pokuty. Specjalnie dla nich odprawiona zostanie Msza Święta o 18:00, a po niej zagra koncert ks. Jakub Bartczak.

Serdecznie zapraszamy duszpasterzy i wspólnoty młodzieżowe do wspólnego wychwalania Bożego Miłosierdzia. Szczegóły w wydarzeniu na FB.