STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MODLITEWNE TRIDUUM PRZED BOŻYM CIAŁEM

DATA ZAKOŃCZENIA: 19-06-2019 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Kościół św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie
PARAFIA: Kraków, Rektorat św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

ORGANIZATOR: Sekretariat ds Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej, mezczyzni.net, Jestem - Kraków, Góra Oliwna,
OPIS WYDARZENIA:

Z upoważnienia Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego zapraszam serdecznie do udziału w całodobowym Modlitewnym Triduum przed Najświętszym Sakramentem o duchową odnowę Krakowa, jako przygotowanie do uroczystości Bożego Ciała.

Modlitwa będzie się trwać w koście]e św. Wojciecha na Rynku w Krakowie od niedzieli, 16 czerwca (od Mszy o godz. 21:37) do środy, 19 czerwca 2019 r. do godz. 15:00.

Modlitewne Triduum będzie także wprowadzeniem do wydarzenia ewangelizacyjnego: „Jestem Dobry” na Rynku Głównym przed Bazyliką Mariacką, 19 czerwca (środa) od 19:00-22:00.

Bardzo gorąco proszę wszystkie krakowskie wspólnoty parafialne, Ruchy i Wspólnoty katolickie działające w Archidiecezji oraz Zgromadzenia Zakonne o włączenie się w dyżury modlitewne Triduum.

Zgłoszenia przyjmuje p. Krystyna Sobczyk – odpowiedzialna za diakonię modlitwy w Sekretariacie ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej na maila: krysia.szalom@wp.pl, tel: 509 548 769

Trwajmy w jedności wiary i modlitwy!

Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże.

ks. Mariusz Susek | Przewodniczący Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji

Wydarzenie na Facebooku