STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MODLITWA O POKÓJ

DATA ROZPOCZĘCIA: 27-10-2023 GODZINA: 16:45
PARAFIA: Kraków, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

OPIS WYDARZENIA:

W obliczu tragicznych wiadomości ostatnich tygodni, w poczuciu bezradności wobec przemocy, chcemy jako wierzący prosić Jedynego Boga o dar pokoju – na Bliskim Wschodzie, ale także na Ukrainie i wszędzie tam, gdzie go brakuje. Najbliższy piątek będzie dniem modlitwy i postu w tej intencji. Zachęcamy wszystkich do podjęcia tego zaproszenia i duchowej łączności z wyznawcami różnych wyznań i religii, którym leży na sercu sprawa pokoju.

W Krakowie zapraszamy na ekumeniczne nabożeństwo Słowa Bożego, które rozpocznie się w piątek 27 października o godz. 16:45 w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Małgorzaty przy ul. Augustiańskiej 7. W intencji pokoju zostanie również odprawione tego dnia nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30.