STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MODLITWA ZA ZRANIONYCH W KOŚCIELE

DATA ROZPOCZĘCIA: 27-06-2021 GODZINA: 17:00
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

Modlitwa za osoby zranione wykorzystaniem seksualnym we wspólnocie Kościoła będzie miała miejsce w niedzielę 27 czerwca 2021 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Spotkanie będzie miało następujący przebieg:

Godz. 17.00 (górny kościół) – Msza św. w intencji osób skrzywdzonych wykorzystaniem seksualnym w Kościele

Godz. 18.00 (górny kościół) – Modlitwa za osoby zranione – adoracja Najświętszego Sakramentu i kontemplacja Boskiego Oblicza

Godz. 19.00 (sala konferencyjna) – Spotkanie z o. Tarsycjuszem Krasuckim

– Jesteśmy przekonani, że szczera i pokorna modlitwa za skrzywdzonych, często niezrozumianych w swoim bólu, wyrasta z sedna naszej wiary w Jezusa Chrystusa, który przyjął na siebie ludzkie cierpienie. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które w swojej wrażliwości i otwartości, chcą towarzyszyć ofiarom nadużyć seksualnych – poprzez naszą modlitwę i spotkania chcemy dać znać wszystkim zranionym, że nie są sami i że wspólnota Kościoła chce być z nimi na drodze ku uzdrowieniu – piszą organizatorzy.

Organizatorami spotkania modlitewnego są świeccy katolicy z Krakowa i Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Link do transmisji spotkania: tutaj.