STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA DO RZYMU NA 100-LECIE URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Ogólnopolska Pielgrzymka do Rzymu na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

DATA ROZPOCZĘCIA: 17-05-2020 GODZINA: 10:30
MIEJSCE: Plac św. Piotra w Rzymie
OPIS WYDARZENIA:

17 maja 2020 roku na Placu św. Piotra w Rzymie odbędzie się Msza św. pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Z tej okazji abp Stanisław Gądecki przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski zaprosił wszystkich wiernych do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce dziękczynnej za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II.

Jako Archidiecezja Krakowska pragniemy się włączyć w to niezwykłe wydarzenie i wziąć liczny udział w tej pielgrzymce. Zapraszamy zatem wszystkie parafie, stowarzyszenia, ruchy, arcybractwa i wspólnoty do włączenia się w to niezwykłe wydarzenie.