STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE “ODDANIE 33”

Ogólnopolskie Rekolekcje “Oddanie 33”

TYP WYDARZENIA: Metropolita,
DATA ROZPOCZĘCIA: 01-01-2021 GODZINA: 12:30
PARAFIA: Kraków, Bazylika Świętych Michała Archanioła i Stanisława Biskupa Męczennika (Skałka)

WWW: https://oddanie33.pl
OPIS WYDARZENIA:

1 dnia Nowego Roku, w Uroczystość Bożej Rodzicielki rozpocznie się III Edycja Ogólnopolskich 33-dniowych Rekolekcji pod nazwą ODDANIE33. Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła.

Z tej okazji Mszy św. u Ojców Paulinów na Skałce będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski.

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. 1 stycznia 2021 roku rozpoczyna się III Ogólnopolska edycja 33-dniowych rekolekcji. Otrzymały one apostolskie błogosławieństwo Papieża Franciszka.