STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / OJCOWSKIE SERCE. MODLITEWNE CZUWANIE W ROKU ŚW. JÓZEFA

Ojcowskie Serce. Modlitewne czuwanie w Roku św. Józefa

TYP WYDARZENIA: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 19-03-2021 GODZINA: 20:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

W dzień św. Józefa, 19 marca 2021 roku, zapraszamy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach na spotkanie modlitewne rodziny pallotyńskiej pt. Ojcowskie Serce.

„Patris corde – ojcowskim sercem, tak Józef umiłował Jezusa”. Tym stwierdzeniem papież Franciszek rozpoczyna swój List apostolski z okazji 150. rocznicy ogłoszenia Świętego Józefa Patronem Kościoła Powszechnego. 19 marca, we wspomnienie św. Józefa, chcemy wspólnie pomodlić się za każdego z nas, za każde dzieło apostolskie, misyjne i pallotyńskie.

Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, ilość osób jest ograniczona. Dlatego zgłoszenia prosimy wysyłać na maila:  forum@pallotti.fm

Plan modlitewnego czuwania

20.00 Rozpoczęcie
20.15 Ojciec Miłosierdzia – ks. Michał Olszewski SCJ
21.00 Świadectwo – ks. Zbigniew Pawłowski SAC
21.30 Adoracja, sakrament pokuty
22.15 Ojcowskie Serce Józefa – ks. Waldemar Pawlik SAC
23.00 Msza Święta – ks. Zenon Hanas SAC

Posługa muzyczna: Chór Amadeum i Zespół Gsus Project. Wydarzenie będzie transmitowane w pallotyńskich mediach.