STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / PIELGRZYMKA WDÓW I WDOWCÓW

DATA ROZPOCZĘCIA: 19-11-2023 GODZINA: 12:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

W listopadzie Kościół modli się za zmarłych. W tym miesiącu przypada również liturgiczne wspomnienie Matki Miłosierdzia.  Wszystkich, którzy przeżywają ból i żałobę po stracie współmałżonka, Duszpasterze Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach zapraszają w niedzielę 19 listopada 2023 roku na Pielgrzymkę Wdów i Wdowców.

W programie pielgrzymki:

* 12:00 – Msza święta w Bazylice Bożego Miłosierdzia pod przewodnictwem Bp. Jana Zająca, Honorowego Kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

* 13:00 – film o św. Józefie „Opiekun” – /Aula św. Jana Pawła II/

* 15:00 Godzina Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych współmałżonków

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za bliskich zmarłych, którzy odeszli do Miłosiernego Boga, a których nosimy w naszych sercach i wdzięcznej pamięci.