STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / PIKNIK RODZINNY W BIEŃCZYCACH

DATA ZAKOŃCZENIA: 02-06-2019 GODZINA: 17:00
PARAFIA: Kraków-Bieńczyce, Parafia Matki Bożej Królowej Polski

OPIS WYDARZENIA:

W dniu 2 czerwca 2019 r. Caritas Archidiecezji Krakowskiej wraz z parafią pw. Matki Bożej Królowej Polski „Arka Pana” w Krakowie – Bieńczycach i Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Salezjanek zapraszają na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski „Arka Pana” w Krakowie – Bieńczycach. Rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 11.00, po której zapraszamy wszystkich na boiska szkolne przy Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Salezjanek, os. Jagiellońskie 17.

W programie występy taneczne i baletowe, przedstawienie dla dzieci i dorosłych, pokazy wozów strażackich, policyjnych, ratownictwa medycznego, konkurencje sportowe. Dla najmłodszych dostępna będzie wata cukrowa, malowanie twarzy, dmuchane zamki i wiele innych atrakcji.

Dzięki sponsorom, w tym głównemu Jeronimo Martins, właścicielowi sieci sklepów Biedronka, przygotowaliśmy wiele upominków dla uczestników zabaw. Wśród najwytrwalszych rozlosujemy nagrodę – niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy!