STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / POKUTNA MODLITWA KAPŁANÓW ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

Pokutna modlitwa kapłanów Archidiecezji Krakowskiej

TYP WYDARZENIA: Metropolita,
DATA ROZPOCZĘCIA: 25-02-2023 GODZINA: 10:00
PARAFIA: Kalwaria Zebrzydowska, Bazylika Matki Bożej Anielskiej

ORGANIZATOR: Archidiecezja Krakowska
OPIS WYDARZENIA:

Zgodnie z tradycją Archidiecezji Krakowskiej 25 lutego 2023 r. odbędzie się pokutna modlitwa kapłanów Archidiecezji Krakowskiej . W tym roku będzie ona miała miejsce w czterech wyznaczonych dla poszczególnych rejonów Archidiecezji Sanktuariach. Zachęcamy wszystkich kapłanów do uczestnictwa.

Sanktuarium Maryjno-Pasyjne w Kalwarii Zebrzydowskiej

Dekanaty: Kalwaria, Dobczyce, Maków Podhalański, Mogilany, Myślenice, Pcim, Skawina, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Wadowice Północ, Wadowice Południe

Celebrans: Abp Marek Jędraszewski

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

Dekanaty: Kraków-Centrum, Kraków-Kazimierz, Kraków-Salwator, Kraków-Bronowice, KrakówKrowodrza, Kraków-Prądnik, Kraków-Podgórze, Kraków-Prokocim, Kraków-Borek Fałęcki, KrakówMogiła, Kraków-Bieńczyce, Niegowić, Niepołomice, Wawrzeńczyce, Wieliczka Wschód, Wieliczka Zachód.

Celebrans: Bp Damian Muskus

Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu

Dekanaty: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Jabłonka, Jordanów, Mszana Dolna, Niedzica,
Nowy Targ, Rabka, Zakopane

Celebrans: Bp Robert Chrząszcz

Kościół Niepokalanego Serca NMP w Trzebini-Sierszy

Dekanaty: Babice, Bolechowice, Chrzanów, Czernichów, Krzyszkowice, Libiąż, Trzebinia, Zator.

Celebrans: Bp Janusz Mastalski