STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / POLA DLA SENIORA – SPOTKANIA FILMOWE

WWW: http://pkwp.org/
OPIS WYDARZENIA:

Kochani Seniorzy!

Bardzo serdecznie Was zapraszamy na pierwszą edycję sobotnich spotkań filmowych!

Pragniemy, by Pola Dialogu stały się miejscem Waszych spotkań i rozmów. Miejscem, gdzie chętnie zabierzecie swoich znajomych, przyjaciół i członków rodziny.

Poinformuj swoją babcię i swojego dziadka o “POLACH DLA SENIORA”!

Każde spotkanie będzie inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Dzięki uprzejmości Dom Wydawniczy Rafael mamy możliwość wyemitowania bardzo ciekawych filmów, które w ostatnich latach powstały i cieszyły się wielką popularnością.

Zaczynamy filmem “Bóg w Krakowie”. Nie mogło być inaczej.

Każde spotkanie rozpocznie krótkie wystąpienie specjalisty, eksperta z różnych dziedzin, które Wam, Drodzy Seniorzy przydadzą się w życiu codziennym.

I tak podczas pierwszego spotkania będziemy gościć pracownika krakowskiego oddziału Św. Hildegarda w Polsce – St. Hildegard in Poland, panią Barbarę Kraus, która opowie nie tylko o św. Hildegardzie – podpowiada jak zachować harmonię duszy i ciała – ale także o konkretnych wskazówkach, poradach i produktach, które warto stosować na co dzień.

Więcej o św. Hildegardzie na stronie: www.hildegarda.pl

Plan spotkania:

11:00 rozpoczęcie
11:10 wykład nt. św. Hildegardy i jej sposobów leczenia
11:30 – Film “Bóg w Krakowie”
13:00 – kawa i zakończenie

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 512 194 534

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

ul. Stradomska 6, obok kościoła oo. Misjonarzy św. Vincentego a Paulo.

Biuro Regionalne
Pomoc Kościołowi w Potrzebie