STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE ADWENTOWE “PO CO TO WSZYSTKO?”

Rekolekcje adwentowe “Po co to wszystko?”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 16-12-2022 GODZINA: 17:00
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

– Jeśli czasami zadajesz sobie pytanie “Po co to wszystko?”, jeżeli szukasz celu swojego życia, bez wątpienia mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy was na trzydniowe rekolekcje adwentowe w Krakowie, które poprowadzi ks. Teodor Sawielewicz. Rozpoczną się one już 16 grudnia – zachęcają organizatorzy.

Dla kogo ?

Do kogo będą adresowane nauki? Do wszystkich, bez wyjątku. 🙂 Każdy z nas czasami zastanawia się nad sensem swojego życia, dlatego jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, zapraszamy do Sanktuarium Jana Pawła II (ul. Totus Tuus 32).

Miejsce rekolekcji.

Celowo wybraliśmy takie miejsce, by jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w budynku Kościoła. Chcieliśmy również umożliwić wzięcie udziału w spotkaniu zarówno osobom pracującym, jak i rodzicom z małymi dziećmi, stąd kilka godzin Mszy Świętych do wyboru.

Patron – św. Jan Paweł

Tegorocznym rekolekcjom adwentowym na Teobańkologii będzie patronował św. Jan Paweł II. Nie bez powodu. Sanktuarium, w którym się spotkamy, zostało wybudowane na terenie byłej fabryki, w której niegdyś pracował Karol Wojtyła. Czas wspólnej modlitwy swoim śpiewem ubogaci nasza diakonia muzyczna.

Plan rekolekcji adwentowych w Krakowie

Piątek:
17:00 – Eucharystia
19:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia
20:30 – różaniec
21:15 – nabożeństwo o uzdrowienie

Sobota:
8:00, 10:00, 12:00 – Eucharystia z nauką rekolekcyjną
16:55 – rozpoczęcie transmisji na żywo
17:00 – Eucharystia
19:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia
20:30 – różaniec