STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE ADWENTOWE: „W CZTERY NIEDZIELE, NA CZTERY GŁOSY, NA CZTERY SPOSOBY, O EUCHARYSTII”

Rekolekcje Adwentowe: „W cztery niedziele, na cztery głosy, na cztery sposoby, O EUCHARYSTII”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 20-12-2020 GODZINA: 19:15
PARAFIA: Kraków-os. Dywizjonu 303, Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego

ORGANIZATOR: Duszpasterstwo Akademickie „U Brata”
OPIS WYDARZENIA:

Duszpasterstwo Akademickie „U Brata” zaprasza na Rekolekcje Adwentowe zatytułowane: „W cztery niedziele, na cztery głosy, na cztery sposoby, O EUCHARYSTII”.

– Wsłuchując się w głos naszych pasterzy, którzy przygotowali dla nas trzyletni program duszpasterski, a którego mottem są słowa „Eucharystia daje życie”, chcemy jeszcze bardziej zgłębić tę „Tajemnicę wiary”, w której tak często uczestniczymy „Zgromadzeni na świętej wieczerzy” i ciągle odkrywać ten „Cud nad cudami” – mówi organizator rekolekcji ks. Krzysztof Wąs.

Rekolekcje odbędą się parafii św. Brata Alberta w Krakowie (os. Dywizjonu 303) i potrwają przez cztery niedziele adwentu. Program rekolekcji będzie stały, ale za każdym razem zmieni się mówca i temat konferencji, który wprowadzi uczestników w tajemnicę Eucharystii,

Program rekolekcji:

Rozpoczęcie w niedzielę, 29 listopada, Mszą św. akademicką o 19.15.
Po Eucharystii wysłuchamy pierwszej konferencja na temat: „Eucharystia jako sakrament”, którą wygłosi: ks. Robert Woźniak.

6 GRUDNIA
– „Eucharystia jako ofiara” – ks. Krzysztof Porosło

13 GRUDNIA
– „Eucharystia jako uczta” – ks. Andrzej Telus

20 GRUDNIA – „Eucharystia jako obecność” – ks. Jacek Bernacik

Link dostępny tutaj.

Kto nie da rady fizycznie przybyć do parafii – zapraszamy do uczestnictwa przez transmisję internetową na kanale YouTube parafii.

Link będzie dostępny na stronie parafii oraz na stronie duszpasterstwa ubrata.pl