STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE DLA RODZICÓW W ŻAŁOBIE PO ŚMIERCI DZIECKA „WIECZERNIK MIŁOSIERDZIA”

Rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka „Wieczernik Miłosierdzia”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 28-08-2020 GODZINA: 00:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 31-08-2020 GODZINA: 00:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka wraz z Duszpasterstwem Rodziców Dzieci Utraconych przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Krakowskiej organizuje III Rekolekcje dla Rodziców w żałobie po śmierci dziecka „Wieczernik Miłosierdzia”.

Rekolekcje potrwają cztery dni. Odbędą się w dniach 28–31 sierpnia br. (piątek-poniedziałek) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W programie: kierownictwo duchowe, konferencje, warsztaty psychologiczne, modlitwa o umocnienie w żałobie, Msza św. z zawierzeniem zmarłego dziecka Bożemu Miłosierdziu. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Janusz Kościelniak, duszpasterz rodzin dzieci utraconych archidiecezji krakowskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia są przyjmowane pod nr. tel. 667–837–106. Koszt udziału (nocleg z pełnym wyżywieniem) wynosi 200 zł od osoby. Szczegółowe informacje na stronach www.pro-life.pl, www.milosierdzie.pl.