STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE W FERIE ZIMOWE DLA PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Rekolekcje ewangelizacyjne w ferie zimowe dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania

DATA ROZPOCZĘCIA: 01-12-2018 GODZINA: 00:00
WWW: www.krakow.oaza.pl
OPIS WYDARZENIA:

Zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania z kl. 7 i 8 Szkoły Podstawowej i 3 kl. Gimnazjum na rekolekcje ewangelizacyjne.

Wspólnota Młodych + Jezus + Ja = Ferie zimowe z decyzją na całe życie.

Podczas tych rekolekcji podejmiemy temat: „Cztery prawa duchowego życia”.

1. Bóg Cię kocha i ma dla Twojego życia wspaniały plan.
  2. Człowiek jest grzeszny i w konsekwencji oddzielony od Boga, dlatego też nie może poznać Boga, ani doświadczyć Jego miłości.
  3. Jezus Chrystus jest jedynym Bożym rozwiązaniem problemu grzechu i winy człowieka. Przez Niego możesz poznać Boga i doświadczyć Jego miłości.
  4. Musimy osobiście przyjąć Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Dopiero wtedy możemy poznać Boga i doświadczyć Jego miłości.

Warto przeżyć te rekolekcje, by doświadczyć Bożej miłości i podjąć decyzję na przyjęcie Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela.

Terminy rekolekcji:

• 11-14 stycznia 2019 r. – Zembrzyce
  • 14-17 stycznia 2019 r. – Zembrzyce
  • 20-23 stycznia 2019 r. – Mucharz
  • 24-27 stycznia 2019 r. – Mucharz

Ośrodek w Zembrzycach – Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce

Dom Parafialny w Mucharzu – Mucharz 177, 34-106 Mucharz

Przyjazd i powrót z rekolekcji we własnym zakresie. Rekolekcje rozpoczynają się w dniu przyjazdu kolacją /godz. 18.30/ a kończą w dniu wyjazdu obiadem /godz. 13.00/.

Koszt rekolekcji 180 zł. /nocleg, pościel, wyżywienie/

Zapisy na rekolekcje od 1 grudnia 2018 r. przez formularz umieszczony na stronie www.krakow.oaza.pl.

Obejrzyj film o tych rekolekcjach: https://www.youtube.com/watch?v=gVOfRuDqM_w#action=share

Serdecznie zapraszamy na kilkudniową przygodę życia z Jezusem we wspólnocie Młodych.

Ks. Ryszard Gacek – Moderator Diecezjalny
wraz z Zespołem Duszpasterstwa