STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE “CZTERY KROKI DO…”

Rekolekcje wielkopostne “Cztery kroki do…”

TYP WYDARZENIA: Ruch Światło Życie,
DATA ROZPOCZĘCIA: 11-04-2022 GODZINA: 19:00
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

“Cztery kroki do...” to propozycja rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży, która skończyła 25 rok życia i osób starszych. Do uczestnictwa zaproszone są osoby, które chciałyby głębiej przeżyć czas Wielkiego Postu i dobrze przygotować się do Świąt Paschalnych. Do przyjścia zachęcamy również oazowiczów, którzy w przeszłości mieli już styczność z formacją Ruchu Światło-Życie, a teraz chcieliby ponownie przeżyć te same treści, z nowej perspektywy, w głębszy sposób.

Rekolekcje “4 kroki do...” prowadzone będą w drugiej połowie Wielkiego Postu, przez księży, którym bliska jest formacja ludzi dorosłych. Spotkania odbywać się będą w cztery poniedziałki Wielkiego Postu w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach (dolny kościół) w godzinach od 19:00 do 21:00.

21.03 prowadzi ks. Michał Leśniak – Eucharystia z konferencją

28.03 prowadzi ks. Bartosz Zaborowski – Eucharystia z konferencją oraz przygotowanie do Sakramentu Pokuty

4.04 prowadzi ks. Mateusz Kozik – Adoracja z możliwością spowiedzi oraz Eucharystia z konferencją

11.04 prowadzi ks. Ryszard Gacek – Eucharystia z konferencją

W trakcie trwania rekolekcji będzie można skorzystać z form bliskich formacji Ruchu Światło-Życie, takich jak: Notatnik Wielkopostny, Liturgia Pokutna połączona z Sakramentem Pojednania, formacja w małej grupie, celebracje Eucharystii połączone z konferencjami.

Po rekolekcjach istnieje możliwość dołączenia do Wspólnoty Dorosłych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej.