STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA KOBIET

DATA ROZPOCZĘCIA: 24-03-2021 GODZINA: 18:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

W dniach 22-24 marca w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędą się rekolekcje wielkopostne pod hasłem „Spełniona kobiecość”. Poprowadzi je ks. dr Mirosław Smyrak.

Rekolekcje to druga część biblijnej drogi z Maryją, która jest najdoskonalszą z kobiet. – Tym razem rekolekcyjne ścieżki połączą z sobą dwa wesela: to z Kany Galilejskiej i wiecznych zaślubin Wniebowziętej. Spotkamy na nich jednak nie tylko kobietę rozradowaną, ale także umiejącą łączyć wierną miłość z cierpieniem Golgoty i scalającą swym kobiecym charyzmatem powstającą w Wieczerniku  rodzinę Kościoła w Wieczerniku – mówi ks. dr Smyrak.

Rekolekcyjny wieczernik otwarty jest dla całych Rodzin, które na nowo, pod płaszczem Matki Miłosierdzia, mogą doświadczyć uzdrawiającej siły spełnionej kobiecości.