STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W BAZYLICE MARIACKIEJ

Rekolekcje wielkopostne w Bazylice Mariackiej

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 24-03-2021 GODZINA: 18:30
PARAFIA: Kraków, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Kościół Mariacki)

OPIS WYDARZENIA:

W tym roku zachęcamy do pogłębienia życia duchowego. W ciągu kolejnych dni będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

– Jak odnaleźć Źródło Życia na pustyni codzienności?

– Co się zmienia w naszym życiu, gdy odkryjemy obecność Bożą?

– Jak znaleźć harmonię i pokój serca, doświadczając własnej kruchości?

Monika i Marcin Gajdowie zajmują się szeroko pojmowaną służbą ludziom na styku psychologii i duchowości. Jest to zarówno ich pasja, powołanie zawodowe jak i wielka przygoda życiowa. Monika jest pedagogiem, choroterpeutką i terapeutką chrześcijańską, natomiast Marcin lekarzem i terapeutą chrześcijańskim, który 18 czerwca 2016 roku przyjął sakrament święceń w stopniu diakona. Są małżeństwem od 1991 roku. Są także autorami książek: „Rodzice w akcji” oraz „Rozwój. Jak współpracować z łaską?”.

Plan rekolekcji:

niedziela – 21 marca 2021

Nauka na wszystkich Mszach św., czyli: 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 18.30, 20.00

poniedziałek-czwartek – 22–25 marca

10.00, 18.30 (dłuższa nauka rekolekcyjna)

Wydarzenie można śledzić na Facebooku.