STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / SPEKTAKL “WNIEBOGŁOSY”

Spektakl “Wniebogłosy”

Spektakl “Wniebogłosy”
TYP WYDARZENIA: Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 19-05-2024 GODZINA: 18:00
MIEJSCE: Aula przy ul. Piekarskiej 4 w Krakowie
OPIS WYDARZENIA:

“Wniebogłosy” to spektakl, który przedstawią stypendyści – studenci krakowskiej wspólnoty Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Sztuka opowiada o tym, że w życiu nie chodzi jedynie o robienie wielkich rzeczy, lecz o dostrzeganie w tych drobnych całego sensu, mimo że często jest on ukryty.

Bohaterowie sztuki udowadniają, że nawet w chwili, kiedy jest naprawdę ciężko, znajdzie się ktoś, kto poda pomocną dłoń, da nadzieję. “Wniebogłosy” pokazują też, jak ważna jest wrażli

wość na drugiego człowieka, na jego potrzeby czy rozterki. Można w nich dostrzec, że każdy człowiek ma potrzebę, aby być przez kogoś naprawdę usłyszanym.
“Wniebogłosy” są okazją, aby na chwilę się zatrzymać, aby zastanowić się, czego chcemy od życia, aby pomyśleć o ludziach, którzy nas otaczają. Tekst sztuki został napisany przez jedną ze stypendystek – Agnieszkę Kasprzyk. W spektaklu wystąpią: Kalina Czarnecka, Zofia Ciszewska, Marianna Dekert, Gabriela Dybaś, Mateusz Grzesik, Hanna Myszewska, Katarzyna Nowak, Mikołaj Ochman i Karol Ożga. Reżyseruje Monika Łukaszewicz.

Sztuka zostanie wystawiona 19 maja o godz. 18.00 w auli przy ul. Piekarskiej 4 w Krakowie.

ZOBACZ TAKŻE