STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / SPOTKANIA Z DUSZĄ – KS. WOJCIECH WĘGRZYNIAK

DATA ZAKOŃCZENIA: 13-06-2019 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Księgarnia św. Stanisława, ul. Wiślna 12A
OPIS WYDARZENIA:

O co nam chodzi? No właśnie: o co właściwie nam chodzi? Czyli w jaką stronę zmierzamy? Dokąd biegniemy i za czym łazimy? Nieraz się nawet włóczymy albo i człapiemy… Są tacy, którzy się muszą przywlec, kiedy innym wystarczy się napatoczyć… Jest wiele sposobów na to, by się poruszać. Najciekawszy i arcyważny pozostanie zawsze cel: O CO WŁAŚCIWIE NAM CHODZI…? [fragment książki ks. Wojciecha Węgrzyniaka „O co właściwie nam chodzi. Nie piszę, by się inni zgadzali”]

KS. WOJCIECH WĘGRZYNIAK

Pochodzi z Podhala, a dokładnie z Mizernej. Przez pierwsze trzy lata kapłaństwa był wikariuszem w Krakowie na os. Ruczaj. Pięć kolejnych lat spędził na studiach w Rzymie, trzy następne w Jerozolimie. Od października 2009 roku pracuje na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Jego specjalność to nauki biblijne, a dokładniej Stary Testament.

Wywiad z zaproszonym Gościem poprowadzi dziennikarz krakowskiego „Gościa Niedzielnego” – MIŁOSZ KLUBA.

SPOTKANIA Z DUSZĄ

Cykl comiesięcznych konferencji dla dorosłych da czytelnikom szansę poznania cenionych autorów – teologów, rekolekcjonistów i publicystów – oraz wzięcia udziału w debatach na aktualne tematy z życia Kościoła.

W planie wieczornych spotkań w księgarni: krótki przegląd nowości i zapowiedzi wydawnictw katolickich, konferencja z zaproszonym gościem w formie wywiadu oraz pytania uczestników.

Na spotkania w odnowionym wnętrzu księgarni zapraszają organizatorzy: Księgarnia św. Stanisława i agencja kreatywna TBC Project.

Wydarzenie na Facebooku