STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / SPOTKANIE LISTOPADOWE MĘŻCZYZN ŚWIĘTEGO JÓZEFA

DATA ZAKOŃCZENIA: 21-11-2018 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Kraków-Podgórze, Sanktuarium św. Józefa

OPIS WYDARZENIA:

21 listopada odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W listopadzie gościem będzie Robert Olender. Podejmie ważny temat: “Bitwa o tożsamość”.

Kim jestem jako mężczyzna? Pytanie to dotyka naszej istoty. Kim dziś jest mężczyzna? Czy po prostu nie jest kobietą? Budowanie tożsamości to nie mówienie kim nie jesteśmy.

Co definiuje mnie jako mężczyznę? Co pozwala mi odkryć moje męskie powołanie? Jak w moim zyciu mogę zdefiniować siebie?
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wspólnie z naszym gościem: Robertem Olendrem.

Robert Olender
Od 30 lat szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci, właściciel firmy wspierającej tworzenie i wdrażanie strategii biznesowych, wolontariusz “Służby rodzinie”, pomagającej małżeństwom w osiąganiu wartościowych celów w oparciu o zasady Pisma Świętego.

O godz. 18:30 odbędzie się Msza św. w kościele św. Józefa na Podgórzu, a następnie spotkanie w Kamieniołomie przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie.

Bądźcie z nami 21 listopada na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net