STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / SPOTKANIE “SKUTECZNA EWANGELIZACJA”

Spotkanie “Skuteczna ewangelizacja”

TYP WYDARZENIA: Nowa Ewangelizacja,
DATA ROZPOCZĘCIA: 26-11-2022 GODZINA: 09:00
MIEJSCE: Domus Mater w Krakowie przy ul. Saskiej 2
OPIS WYDARZENIA:

26.11.2022 w Domus Mater w Krakowie przy ul. Saskiej 2 odbędzie się spotkanie integrujące środowiska modlitewne i ewangelizacyjne. Spotkanie planowane jest przede wszystkim jako integracja osób oddanych ewangelizacji oraz poszukiwanie odpowiedzi na pytania o skuteczne sposoby ewangelizacji w dzisiejszych czasach. Zapisy tutaj.

Plan spotkania:

9:00 – recepcja & kawa

9:50 – przywitanie i modlitwa wprowadzająca – ks. Mariusz Susek (Przewodniczący Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej)

10:10 – wprowadzenie – bp Robert Chrząszcz (członek Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji KEP)

10:20 – konferencja “Wielki Nakaz Misyjny i skuteczna ewangelizacja” – ks. dr Wojciech Mleczko CR (formator ewangelizatorów, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA)

11:00 – przerwa kawowa / integracja

11:30 – konferencja “Praktyczne wnioski Wielkiego Nakazu Misyjnego” – Andrzej Sobczyk (ewangelizator, prezes Stowarzyszenia Rafael)

12:00 – Anioł Pański i integracyjne spotkania w grupach

13:30 – obiad