STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / “SPOTKANIE Z DUSZĄ” Z JACKIEM PULIKOWSKIM

“Spotkanie z duszą” z Jackiem Pulikowskim

TYP WYDARZENIA: Spotkania i konferencje,
DATA ROZPOCZĘCIA: 15-11-2019 GODZINA: 17:00
MIEJSCE: Księgarnia św. Stanisława (Kraków, ul. Wiślna 12A)
ORGANIZATOR: Księgarnia św. Stanisława i agencja kreatywna TBC Project
PROWADZĄCY: Miłosz Kluba
WWW: https://www.facebook.com/events/650439002026704/
OPIS WYDARZENIA:

Księgarnia św. Stanisława i agencja kreatywna TBC Project zapraszają na kolejne “Spotkanie z duszą” w piątek 15 listopada o godz. 17.00 w księgarni św. Stanisława (ul. Wiślna 12A), którego gościem będzie pan Jacek Pulikowski, a tematem rozmowy będzie “jak żyć w małżeństwie i nie zwariować”.

Jacek Pulikowski jest znanym autorem książek o tematyce rodzinnej, nagrodzonym nagrodą wydawców katolickich Feniks. Z wykształcenia doktor inżynier, jest wykładowcą Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM  w Poznaniu. Mąż i ojciec trójki dzieci, od niedawna dziadek. Od ponad trzydziestu lat wraz z żoną Jadwigą czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwa Rodzinnego.

Wywiad z zaproszonym Gościem poprowadzi dziennikarz krakowskiego „Gościa Niedzielnego” –  Miłosz Kluba.

“Spotkania z duszą” to cykl comiesięcznych konferencji dla dorosłych, który daje czytelnikom szansę poznania cenionych autorów – teologów, rekolekcjonistów i publicystów – oraz wzięcia udziału w debatach na aktualne tematy z życia Kościoła. W planie wieczornych spotkań w księgarni: krótki przegląd nowości i zapowiedzi wydawnictw katolickich, konferencja z zaproszonym gościem w formie wywiadu oraz pytania uczestników.