STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ŚRODOWE SPOTKANIE FILMOWE W POLACH DIALOGU

ORGANIZATOR: Pomoc Kościołowi w Potrzebie
WWW: http://pkwp.org/
OPIS WYDARZENIA:

Bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Środowe Spotkanie Filmowe w Polach Dialogu, które odbędzie się 12. grudnia.

W grudniu powrócimy do tematu Ukrainy, gdzie posługują m.in. Księża Misjonarze Saletyni. Zaproszeni goście: ks. Grzegorz Zembroń MS oraz ks. Grzegorz Szczygieł MS opowiedzą o sytuacji na Ukrainie, o misjach, a także o akcji “Kanapka za złotówkę”, która jest dziełem oo. Saletynów. Natomiast koordynator tej akcji ks. Tomasz Krzemiński, który przebywa na Ukrainie, w nagraniu wideo opowie jak można wesprzeć potrzebujących w tym kraju.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Pers.

START: godz. 19:00
Wstęp wolny.
Zapraszamy!

ks. Grzegorz Zembroń MS – prowincjał polskiej prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów
ks. Grzegorz Szczygieł MS – redaktor naczelny “La Salette. Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej”.
ks. Tomasz Krzemiński MS – saletyn, misjonarz posługujący na Ukrainie, koordynator akcji “Kanapka za złotówkę”