STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ŚWIĘTO RODZIN ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

DATA ROZPOCZĘCIA: 26-06-2022 GODZINA: 11:00
PARAFIA: Kraków, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

OPIS WYDARZENIA:

W niedzielę, 26.06, o 11.00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II odbędzie się Msza św., pod przewodnictwem abp Marka Jędraszewskiego, stanowiąca centralny punkt I Archidiecezjalnego Święta Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. Święto rodzin w naszej archidiecezji wpisuje się w ogólnoświatowe dziękczynienie za dar życia małżeńskiego i rodzinnego, związane z X Światowym Spotkaniem Rodzin z papieżem Franciszkiem w Rzymie w dniach od 22 do 26 czerwca 2022 r. Niedzielne uroczystości poprzedzi w sobotę 25.06 procesja Ikony św. Rodziny z Nazaretu z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do Sanktuarium Jana Pawła II połączona z modlitewnym czuwaniem. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę przewidziano szereg wydarzeń dla małżeństw i rodzin. Więcej szczegółów na plakacie.